Укр

Статті Спеціалістам

ГоловнаСтатті
12

Імунотерапія в онкології

Імунотерапія – новітній і дієвий метод, який застосовується при лікуванні багатьох форм раку. Якщо говорити простими словами, то сенс імунотерапії в тому, щоби "навчити" імунітет людини боротися з раковими клітинами.

Читати далі

Імуномодуляція препаратом β-глюканів при експериментальному імунодефіциті

За останні десятиліття спектр імуномодулюючих препаратів та БАД із властивостями останніх істотно збільшився не тільки за рахунок появи нових лікарських засобів, а й за рахунок залучення в «ряди» імуномодуляторів відомих препаратів, які були позиціоновані в інших напрямках застосування.

Читати далі

Стаття про застосування імунокорекції для підвищення ефективності терапії хронічного рецидивуючого фурункульозу

У спеціалізованому медичному виданні «Бібліотека сімейного лікаря та сімейної медсестри» вийшла друком нова стаття науковців кафедри імунології НМАПО ім. П.Л. Шупика про застосування імунокорекції для підвищення ефективності терапії хронічного рецидивуючого фурункульозу.

Читати далі

Фармвиробники запустили ініціативу щодо стримування поширення медикаментозної стійкості бактерій

Тринадцять великих світових фармвиробників виявили намір вжити заходів щодо скорочення викидів з заводів, що випускають антибактеріальні препарати. Крім цього компанії розроблять план дій щодо зниження надмірного вживання антибіотиків в рамках глобальної боротьби з лікарською стійкістю мікроорганізмів, інформує Reuters.

Читати далі

Постантібіотіковая ера. Нові класи антибіотиків не з'являлися з 1980-х років

До 2050 року, якщо не вжити термінових заходів, на нашій планеті кожні три секунди хтось вмиратиме від хвороб, викликаних стійкими до антибіотиків бактеріями. До такого висновку прийшли автори замовленої британською владою доповіді, присвяченої зростаючій проблемі антимікробної резистентності.

Читати далі

Імуномодулюючі ефекти β-глюканів: основні механізми та нові можливості

Уявлення про те, що імунна система поряд з іншими регуляторними системами організму, нервовою та ендокринною, грає важливу роль в патогенезі багатьох захворювань, сьогодні є однією з найважливіших складових клінічного мислення грамотного практичного лікаря. В останні десятиліття був відкритий ще один «фактор хвороби» - придбані, або вторинні, імунодефіцити. Доведено, що стан імунологічної реактивності в значній мірі визначає перебіг і результат багатьох захворювань.

Читати далі

Імундіале - відчуй життя без недуг

Імундіале поєднує два найбільш активні природні імуномодулятори - бета-глюкани та екстракт ехінацеї. Підвищує неспецифічну резистентність та стимулює імунну відповідь. Має протизапальні властивості, попереджує розвиток інфекційних і запальних захворювань та їх рецидивів.

Читати далі

Рекомендації щодо застосування ІМУНДІАЛЕ™

ІМУНДІАЛЕ™ – натуральний препарат для посилення імунного захисту, який стимулює імунну відповідь та одночасно чинить протизапальну дію. Застосовують ІМУНДІАЛЕ™ при вторинних імунодефіцитних станах (при хронічних захворюваннях) та для профілактики запальних процесів.

Читати далі

ІМУНДІАЛЕ™

Новий препарат ІМУНДІАЛЕ™, виробництва ТОВ «Фарм-Рост Інвестмент» створений на основі двох природних імунотропних інгредієнтів – бета-глюканів та екстракту ехінацеї, ефективність яких доведена численними доказовими дослідженнями.

Читати далі

Імунотропні властивості I-3; I-6-бета-D-глюканів

Значний інтерес як біологічно активні речовини, що володіють імуномодулюючими, протипухлинними, радіопротекторними та протизапальними властивостями, представляють I->3; I->6-бета-D-глюкани. Ці біополімери стимулюють також систему коагуляції гемолімфи краба і синтез фітоалексинів.

Читати далі
12