Укр

Статті Спеціалістам

ГоловнаСтатті

Особливості анальгетичної терапії запальних захворювань суглобів на амбулаторному етапі

Больовий синдром при запальних захворюваннях суглобів та дегенеративних змінах хребта є однією з найбільш частих причин звернення хворих за медичною допомогою у всьому світі.

Читати далі

Сучасні підходи до лікування остеоартриту: симптом-модифікуюча та структурно-модифікуюча терапія

Остеоартрит є хронічним прогресуючим захворюванням синовіальних суглобів з ураженням, перш за все, гіалінового хряща і субхондральної кістки в результаті складного комплексу біомеханічних, біохімічних та/або генетичних факторів.

Читати далі

Остеоартрит

Остеоартрит (ОА) займає провідне місце за поширеністю серед ревматичних захворювань. Скарги на болі і припухлість великих суглобів в 54% випадків обумовлені ОА.

Читати далі

Препарат «РЕВМАСОЛ». Нові можливості в лікуванні артритів

Захворювання суглобів є важливою медичною проблемою, з огляду на поширеність цієї патології, високий рівень інвалідизації хворих і відповідними економічними втратами. За даними ВООЗ, на артрити страждає 20% населення планети і до 85% людей старше 70 років.

Читати далі

Harpagophytum procumbens

Стандартизований екстракт Harpagophytum procumbens демонструє багатообіцяючі результати в лікуванні артритів та інших захворювань суглобів разом з регенерацією суглобового хряща (англ.).

Читати далі