Укр

Статті Споживачам

ГоловнаСтатті

Імуномодулятори

Масове прагнення «зміцнювати імунітет», що з'явилось у другій половині минулого століття, до сих пір вкрай актуальне, внаслідок нав'язливої реклами таких засобів. Але в яких випадках імуномодулятори насправді необхідні, а коли можуть бути шкідливі?

Читати далі

Чому імуномодулятори погано імуномодулюючих?

Імуномодулятори — як багато в цьому слові для серця милого злилося. Шалена віра в те, що в імунній системі можна щось з легкістю підкрутити, підправити, простимулювати, і супроводжує її впевненість в тому, що у кожного другого імунітет вже не той, властива багатьом з нас.

Читати далі

Чи усі дієтичні добавки корисні?

Не дивлячись на те, що ринок дієтичних добавок розвивається майже такими ж темпами, що і ринок лікарських засобів, останнім часом розгорається все більше дискусій про те, наскільки корисні для організму дієтичні добавки.

Читати далі

Імунітет і старіння організму

Підтримання активного довголіття є актуальною медичною проблемою. Поліпшення якості життя літніх людей має і велике соціальне значення, оскільки у всіх країнах їх кількість зростає і, в цілому, населення Землі старіє.

Читати далі

ПРО СКЛАДНУ СИСТЕМУ ІМУНІТЕТУ – ПРОСТОЮ МОВОЮ. ІНТЕРВ'Ю З ВІДОМИМ ВЧЕНИМ-ІМУНОЛОГОМ Р. М. ХАІТОВИМ

Щоб усвідомити питання, пов'язані з імунітетом, з його розладами і способами їх лікування, ми звернулися до академіка РАМН, директора Інституту імунології, президента Російської асоціації алергологів та імунологів Р.М. ХАІТОВА.

Читати далі

Імундіале: «практично здоровим» теж потрібен захист

Сподіватися в простудний сезон, що організм якось сам впорається – все одно, що кинути людину, яка не вміє плавати, посеред моря і дивитися, чи вибереться вона чи ні. Хтось кашлянув в супермаркеті – і ось вже лихоманка, слабкість і біль у горлі. А якщо здоров'я далеко не богатирське, швидкоплинне ГРВІ може обернутися хронічною інфекцією, яка розтягнеться на місяці і роки.

Читати далі

МОЗ пропонує дотримуватися шести корисних звичок для профілактики грипу

Найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу – вакцинація, наполягають у МОЗ. Та якщо дотримуватися простих правил, навіть без вакцини, можна вберегтися від захворювання, повідомляє відомство. Посилаючись на Центр контролю та профілактики захворювань США, МОЗ здоров'я пропонує 6 порад від медиків, які допоможуть не захворіти у розпал сезону грипу.

Читати далі

Як підготувати свій організм до холодів

Серпень – дуже важливий і відповідальний місяць для нашого імунітету, місяць оздоровлення та підготовки до холодів. Тому саме зараз, в ці теплі дні серпня, ми зібрали досить прості, але дуже корисні поради для зміцнення імунітету.

Читати далі