Укр

Статті Споживачам

ГоловнаСтатті

Ревматоїдний артрит у жінок

Ревматоїдний артрит (РА) є серйозним аутоімунним захворюванням, яке може вплинути на все тіло і часто привести до інвалідності. РА зустрічається у жінок частіше, ніж у чоловіків, і жіночі гормони відіграють у цьому певну роль.

Читати далі

Чи усі дієтичні добавки корисні?

Не дивлячись на те, що ринок дієтичних добавок розвивається майже такими ж темпами, що і ринок лікарських засобів, останнім часом розгорається все більше дискусій про те, наскільки корисні для організму дієтичні добавки.

Читати далі

Як займатися спортом, не вбиваючи суглоби

Заняття спортом необхідні для профілактики інфарктів та онкологічних захворювань. При цьому спортивні навантаження можуть завдати шкоди організму – привести до пошкоджень суглобів, м'язів і зв'язок, порушень функцій серцево-судинної системи, печінки, нирок і ендокринної системи.

Читати далі

На замітку офісним працівникам: всього 10 хвилин для здоров'я ваших суглобів

Щоб врятувати себе від "музичного супроводу" при кожному русі, потрібно регулярно приділяти своїм суглобам хоча б 10 хвилин на день. Найбільша гнучкість суглобів спостерігається в кінці дня.

Читати далі

Що слід знати про хвороби суглобів

Життя кожної людини залежить від стану його опорно-рухового апарату, кісток і суглобів. У більшості випадків мова йде про дистрофічні ураження великих суглобів, основна причина якої – порушення кровопостачання тканин.

Читати далі

Що таке деформуючий остеоартроз?

Деформуючий остеоартроз – це хронічне незапальне захворювання суглобів (суглобових хрящів). В його основі лежать передчасне старіння і дегенерація суглобового хряща, обумовлені зменшенням головної складової частини хрящової речовини – протеогліканів.

Читати далі

Болять суглоби. Що робити?

Болі в суглобах можуть бути проявом різних захворювань: подагри, артриту, в тому числі ревматоїдного артриту, пошкоджень зв'язок суглоба, остеоартрозу, та інших.

Читати далі

Що таке артрит?

Артрит — запалення суглобів, яке зазвичай розвивається в працездатному віці — 30 років і старше. Жінки страждають на артрит частіше, ніж чоловіки.

Читати далі

Лікарі закликають не ігнорувати хруст і періодичні болі в суглобах

Якщо під час фізичних навантажень починають боліти суглоби, з'явилися скутість, обмеження рухів і хруст у суглобах, то пора пройти обстеження у лікаря, вважають фахівці. За даною симптоматикою, навіть періодичною, може стояти артроз. Надалі інтенсивність болю збільшується, він може турбувати ночами, а сам суглоб починає опухати і деформуватися за рахунок кісткових розростань.

Читати далі

Препарат РЕВМАСОЛ™ відкриває нові можливості для безпечного лікування захворювань суглобів

Захворювання суглобів широко поширені в усьому світі і досить часто не тільки порушують звичний спосіб життя, а й призводять до інвалідизації хворих. На даний час артритами страждає приблизно 20% всього населення планети і до 85% людей старше 70 років. З огляду на збільшення тривалості життя і старіння населення, захворювання суглобів стають все більш масовою проблемою.

Читати далі