Укр

Новини

ГоловнаНовини
123...14

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

Продукти, які погіршують стан суглобів

07.10.2019

Експерти вважають, що харчування може як захищати від суглобових проблем, так і сприяти їх розвитку. При вживанні продуктів тваринного походження з високим вмістом насичених жирів збільшуэться вироблення простагландинів, які посилюють запалення.

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах.

Зелений чай корисний при артриті

25.09.2019

За даними ВООЗ, близько 10% чоловіків і 18% жінок віком старше 60 років страждають на остеоартрит. І це без урахування пацієнтів різного віку з ревматоїдним артритом та іншими запальними захворюваннями суглобів.

ВООЗ повідомляє про наближення нової пандемії грипу

09.09.2019

ВООЗ заявляє про необхідність застосування комплексних методів протистояння епідемії грипу у 2019-2030 роках з метою запобігання масового сезонного розповсюдження хвороби, підвищення ефективності протидії у передачі вірусу від тварини до людини та підготовки населення до наступного спалаху хвороби.

Харчова сода – ефективний засоб проти ревматоїдного артриту

31.08.2019

За даними TheDaily Mail, фахівці Медичного коледжу Джорджії встановили, що споживання харчової соди при ревматоїдному артриті (аутоімунне захворювання, яке уражує суглоби) запобігає атаці імунних клітин на суглоби, що сприяє зменшенню болю та запалення.

Сигаретний дим робить золотистий стафилокок стійким до антибіотиків

26.08.2019

За даними Daily Mail, дослідники з Університету Батавстановили, що деякі штами золотистого стафилококу, одного з найнебезпечніших патогенів у світі, після обробки тютюновим димом не тільки виживають, але й набувають підвищену стійкість. На думку вчених, хімічні речовини, які містяться в димі, інтенсивно впливають на бактерії, що змушує їх швидшемутувати.

Нове відкриття може змінити життя алергіків

22.08.2019

За повідомленням Mirage News, американські вчені знайшли новий тип імунних клітин, що беруть участь у розвитку небезпечних алергічних реакцій. Давно відомо, що антитіла IgE ініціюють анафілактичний шок, але не було ясно, як рідкісні форми антитіл IgE, які приєднуються до алергенів, виробляються імунною системою.

Біг допомагає зменшити запалення в колінних суглобах

16.08.2019

За повідомленням Zee News, через захворювання суглобів або страху пошкодити їх, багато людей не можуть бігати. Проте вчені Університету Бригама Янга дійшли висновку, що регулярний біг корисний не тільки для здоров'я взагалі, але й для суглобів.

Встановлені причини хронічного перебігу інфекцій

06.08.2019

Дослідники з різних країн з'ясували, чому інфекційні захворювання набувають хронічного перебігу. Це дозволить більш ефективно боротися з такими небезпечними хронічними інфекціями, як ВІЛ та вірусні гепатити.

До ожиріння призводить не харчування, а порушення імунітету

30.07.2019

Біологи з Центру РІКЕН у Канагаві в експериментах на мишах встановили, що ожиріння розвивається не стільки через неправильне харчування, скільки в результаті специфічної активності імунних ILC2-клітин, розташованих у кишечнику.

Антибактеріальне мило сприяє розвитку остеопорозу

24.07.2019

За даними The Hindustan Times, Триклозан – бактерицидна речовина, що міститься у антибактеріальному милі, зубних пастах, ополіскувачах для рота та інших засобах особистої гігієни, підвищує ризик розвитку остеопорозу.

Як допомогти імунітету без ліків

20.07.2019

Якщо ви помітили, що стали частіше хворіти на застуду, більше втомлюватися та погано спати, то, швидше за все, ваш імунітет потребує підтримки.

Тривалість життя жінок залежить від ваги і росту, а чоловіків — від фізичної активності

16.07.2019

За результатами дослідження, що опубліковане в Journal of Epidemiology & Community Health, тривалість життя залежить від росту і ваги тіла, а також рівня фізичної активності, але ці чинники діють по-різному на жінок та чоловіків.

Артрит сприяє розвитку цукрового діабету

11.07.2019

Запальний процес в суглобах (артрит) призводить до зниження фізичного навантаження і часто супроводжується ожирінням, а недостатня активність та надмірна вага є основними факторами ризику діабету 2-го типу.

123...14