Укр

Новини

ГоловнаНовиниАртрит вражає в три рази більше людей, ніж рак

Артрит вражає в три рази більше людей, ніж рак

20.09.2019
Артрит поражает в три раза больше людей, чем рак

У нещодавній британській доповіді «Здоров'я суглобів нації» стверджується, що до 2030 року кількість хворих на артрит буде у три рази більше числа хворих на рак. Так, у Сполученому Королівстві на артрит до 2030 року будуть страждати  більше 17 млн. людей. Артрит та інші захворювання опорно-рухового апарату поступово перетворяться у проблему №1 охорони здоров’я у розвинутому світі. На даний час у європейських країнах кількість людей з захворюваннями суглобів вже в 4-5 разів вища, ніж людей з діабетом.

Експерти закликають політиків вжити термінових заходів для захисту мобільності та якості життя старіючого населення, оскільки з віком ризик артрозу різко зростає як результат природних змін у навантажених суглобах.

Патології суглобів та хребта вже стали безпрецедентним тягарем для суспільства і перевантаженої системи охорони здоров'я у Великобританії, США, Канаді, Німеччині, Франції. "Щоб зменшити тягар артрозу на суспільство та систему охорони здоров'я, нам потрібно допомогти людям зберегти і захистити свої суглоби, уникаючи медичного втручання", вважає професор Ентоні Вулф, голова Альянс артриту і хвороб кістково-м'язової системи.

Ще новини

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

Продукти, які погіршують стан суглобів

07.10.2019

Експерти вважають, що харчування може як захищати від суглобових проблем, так і сприяти їх розвитку. При вживанні продуктів тваринного походження з високим вмістом насичених жирів збільшуэться вироблення простагландинів, які посилюють запалення.

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах.