Укр

Новини

ГоловнаНовиниАртрит вражає в три рази більше людей, ніж рак

Артрит вражає в три рази більше людей, ніж рак

20.09.2019
Артрит поражает в три раза больше людей, чем рак

У нещодавній британській доповіді «Здоров'я суглобів нації» стверджується, що до 2030 року кількість хворих на артрит буде у три рази більше числа хворих на рак. Так, у Сполученому Королівстві на артрит до 2030 року будуть страждати  більше 17 млн. людей. Артрит та інші захворювання опорно-рухового апарату поступово перетворяться у проблему №1 охорони здоров’я у розвинутому світі. На даний час у європейських країнах кількість людей з захворюваннями суглобів вже в 4-5 разів вища, ніж людей з діабетом.

Експерти закликають політиків вжити термінових заходів для захисту мобільності та якості життя старіючого населення, оскільки з віком ризик артрозу різко зростає як результат природних змін у навантажених суглобах.

Патології суглобів та хребта вже стали безпрецедентним тягарем для суспільства і перевантаженої системи охорони здоров'я у Великобританії, США, Канаді, Німеччині, Франції. "Щоб зменшити тягар артрозу на суспільство та систему охорони здоров'я, нам потрібно допомогти людям зберегти і захистити свої суглоби, уникаючи медичного втручання", вважає професор Ентоні Вулф, голова Альянс артриту і хвороб кістково-м'язової системи.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.