Укр

Новини

ГоловнаНовиниБіг допомагає зменшити запалення в колінних суглобах

Біг допомагає зменшити запалення в колінних суглобах

16.08.2019
Біг допомагає зменшити запалення в колінних суглобах

За повідомленням Zee News, через захворювання суглобів або страху пошкодити їх, багато людей не можуть бігати. Проте вчені Університету Бригама Янга дійшли висновку, що регулярний біг корисний не тільки для здоров'я взагалі, але й для суглобів, зокрема, оскільки здатний зміцнювати їх: біг допомагає зменшити запалення в суглобах та запобігає розвитку артриту.

Вчені вивчали вміст маркерів запалення – цитокінів GM-CSF та IL-15 до та після бігу у суглобовій рідині колін здорових чоловіків та жінок у віці 18-35 років. Виявилося, що після 30 хвилин бігу рівень даних маркерів у синовіальній рідині знижувався, в той час як у небігавших людей у суглобовій рідини спостеріглася стабільна кількість запальних цитокінів.

Ще новини

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

Продукти, які погіршують стан суглобів

07.10.2019

Експерти вважають, що харчування може як захищати від суглобових проблем, так і сприяти їх розвитку. При вживанні продуктів тваринного походження з високим вмістом насичених жирів збільшуэться вироблення простагландинів, які посилюють запалення.

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах.