Укр

Новини

ГоловнаНовиниГолодування допомагає зміцнити імунну систему

Голодування допомагає зміцнити імунну систему

13.01.2020
Голодування допомагає зміцнити імунну систему

Вчені з Університету Південної Каліфорнії виявили, що періодично голодувати добре для здоров'я, оскільки це стимулює імунну систему працювати краще.

У цьому дослідженні група добровольців близько 2-3 днів на місяць протягом шести місяців вживала тільки мінеральну воду, зелений чай без цукру та інші корисні напої. Було встановлено, що в ці дні організм перебудовував свою роботу – використовував запаси жиру, глюкози та кетонів. Крім того, відмічалось руйнування лейкоцитів, що й запускало процес оновлення імунної системи.

Відбувалось знищення пошкоджених клітин. У цей час у всіх учасників спостерігалось також зниження виробки фермента протеїнкінази А, який може брати участь у розвитку онкологічних процесів. Користь голодування також проявлялася й у роботі ШКТ – знижувалася вага та стабілізувався рівень жирів в організмі.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.

Герпес може викликати розсіяний склероз

16.12.2019

Вчені Каролінського інституту проаналізували кров пацієнтів з розсіяним склерозом і встановили, що всі хворі були інфіковані одним штаммом HHV-6A вірусу герпесу.

Вчені з'ясували причину хронічної втоми

10.12.2019

За даними журналу NeuroImage, вчені Бірмінгемського та Амстердамського університетів виявили, що запальні процеси в організмі можуть бути причиною розумової втоми, зниження уваги та когнітивних здібностей.