Укр

Новини

ГоловнаНовиниГормон, який ефективно лікує суглоби

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019
Гормон, який ефективно лікує суглоби

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах. Від артрофіброзу страждає 5% населення нашої планети, і особливо часто його діагностують у жінок похилого віку і у діабетиків. Кожному третьому пацієнту з часом потрібна реконструктивна хірургія.

Спостереження в лабораторії з людськими клітинами показали, що гормон релаксин не дає їм виробляти рубцеву тканину. На наступному етапі експерименту проводилися ін'єкції гормону лабораторним мишам, які мали серйозні проблеми з плечовими суглобами, і вже через кілька днів після початку ін'єкцій ці проблеми зникли. Множинні ін'єкції в суглоби мишей призводили до суттєвих поліпшень в рухливості.

Ще новини

Використання антибіотиків може викликати хворобу Паркінсона

04.12.2019

Експерти зі Сполучених Штатів та Нідерландів стверджують, що в найближчому майбутньому світ буде охоплений епідемією паркінсонізму. А на думку вчених з університету Гельсінки, ризик розвитку хвороби Паркінсона збільшує широке застосування антибіотиків.

Унікальний механізм у шкірі захищає від патогенів

30.11.2019

Нещодавно шведські експерти з Каролінського інституту дізналися, як шкіра протистоїть золотистому стафілококу. Виявляється, що клітини нижніх шарів шкіри виділяють прозапальний цитокін, що приваблює імунні клітини.

Онкологи радять регулярно пити каву

25.11.2019

За повідомленням Daily Mail, кава є унікальним напоєм з протираковими властивостями. Кавові зерна містять багато поліфенолів, які здатні зупинити поділ ракових клітин.

Звички, які порушують роботу імунної системи

20.11.2019

Щоб зберегти міцне здоров'я, необхідно уникати деяких звичок, які шкодять захисній системі організму. Неправильне харчування, недолік сну, переохолодження, стрес, алкоголь і куріння приводять до зниження імунної системи.