Укр

Новини

ГоловнаНовиниЯк захиститися від простуди восени?

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019
Як захиститися від простуди восени? | Фарм-Рост Інвестмент

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

По-перше, треба тепло вдягатися. Купіть дощовик та гумові чоботи.

Пам'ятайте про вітаміни. Не варто купувати всі види вітамінних комплексів в аптеці. Просто повноцінно харчуйтеся, не забувайте про фрукти та овочі, зелень та дотримуйтесь питного режиму.

Дуже важливо подбати про зміцнення імунітету за допомогою натуральних та безпечних засобів, таких як ІМУНДІАЛЕ.

Дотримувайтесь режиму роботи та відпочинку. День стає коротше і може з’являтися млявість та сонливість. Намагайтесь повноцінно відпочивати та спати не менше восьми годин.

А якщо ви замочили ноги і відчуваєте нездужвння, вам потрібно тепле пиття й12 кілька днів залишатися вдома. Не хворійте!

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.