Укр

Новини

ГоловнаНовиниЯк захиститися від простуди восени?

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019
Як захиститися від простуди восени? | Фарм-Рост Інвестмент

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

По-перше, треба тепло вдягатися. Купіть дощовик та гумові чоботи.

Пам'ятайте про вітаміни. Не варто купувати всі види вітамінних комплексів в аптеці. Просто повноцінно харчуйтеся, не забувайте про фрукти та овочі, зелень та дотримуйтесь питного режиму.

Дуже важливо подбати про зміцнення імунітету за допомогою натуральних та безпечних засобів, таких як ІМУНДІАЛЕ.

Дотримувайтесь режиму роботи та відпочинку. День стає коротше і може з’являтися млявість та сонливість. Намагайтесь повноцінно відпочивати та спати не менше восьми годин.

А якщо ви замочили ноги і відчуваєте нездужвння, вам потрібно тепле пиття й12 кілька днів залишатися вдома. Не хворійте!

Ще новини

Капуста корисна для імунітету

14.11.2019

Холодна пора року є нелегким випробуванням для імунної системи організму, тому для захисту від інфекцій необхідно вживати вітамін С, відмінним джерелом якого є капуста.

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.