Укр

Новини

ГоловнаНовиниКапуста корисна для імунітету

Капуста корисна для імунітету

14.11.2019
Капуста полезна для иммунитета | Фарм-Рост Инвестмент

Холодна пора року є нелегким випробуванням для імунної системи організму, тому для захисту від інфекцій необхідно вживати вітамін С, відмінним джерелом якого є капуста.

Як встановили експерти з Німеччині, в деяких овочах більше аскорбінової кислоти (вітаміна С), ніж у цитрусових. Аскорбінова кислота життєво необхідна клітинам для нормального метаболізму – вона має антиоксидантну дію та зменшує окислювальний стрес, тому ряд вчених вірять, що вітамін С здатний захистити від онкологічних хвороб.

Звичайна білокачанна капуста – дуже корисний продукт, особливо в осінньо-зимовий період, коли імунна система потребує підтримки. При цьому 90% денної норми вітаміну С міститься всього в 150 г білокачанної капусти.

Крім вітаміну С, капуста багата на магній, селен та калій, у ній є такі корисні речовини, як хлорофіл, біофлавоноїди, індол та фенол. В цілому, капуста обов’язково має бути присутня в осінньо-зимовому раціоні кожної людини.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.