Укр

Новини

ГоловнаНовиниКонопля має унікальне поєднання антимікробних та протизапальних властивостей

Конопля має унікальне поєднання антимікробних та протизапальних властивостей

11.08.2019
Конопля має унікальне поєднання антимікробних та протизапальних властивостей

Як повідомляє Mirage News, Каннабідіол, активна речовина з марихуани, є активним проти небезпечних грампозитивних бактерій, таких як золотистий стафілокок та пневмокок. Ефективність його впливу на мікробів порівнянна з дією антибіотиків Ванкоміцину та Даптоміцину, встановили дослідники з Университету Квінсленда. Це допоможе врятувати пацієнтів з резистентними до дії антибіотиків інфекціями.

Встановлено, що Каннабідіол також має протизапальні властивості та є безпечним для людини. Таким чином, Каннабідіол при інфекціях чинить комплексний ефект – пригнічує патогенні мікроби та знижує рівень запалення. До того ж, Каннабідіол чудово справляється з біоплівками, які роблять колонії бактерій стійкими до лікування.

Ще новини

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

Продукти, які погіршують стан суглобів

07.10.2019

Експерти вважають, що харчування може як захищати від суглобових проблем, так і сприяти їх розвитку. При вживанні продуктів тваринного походження з високим вмістом насичених жирів збільшуэться вироблення простагландинів, які посилюють запалення.

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах.