Укр

Новини

ГоловнаНовиниНове відкриття може змінити життя алергіків

Нове відкриття може змінити життя алергіків

22.08.2019

За повідомленням Mirage News, американські вчені знайшли новий тип імунних клітин, що беруть участь у розвитку небезпечних алергічних реакцій. Давно відомо, що антитіла IgE ініціюють анафілактичний шок, але не було ясно, як рідкісні форми антитіл IgE, які приєднуються до алергенів, виробляються імунною системою.

На моделі мишей-алергіків з високим вмістом антитіл, вчені вивчали два типи імунних клітин: Т- і B-клітини. У даному експерименті було встановлено, що саме підгрупаT-клітинTfh13 допомагає B-клітинам виробляти рідкісну форму IgE антитіл.

В подальшоому, при дослідженні клітин мишей та людей з алергією були знайдені клітини Тfh13. Таким чином було доведено, що даний тип імунних клітин відіграє важливу роль у розвитку алергічних реакцій, в тому числі анафілактичного шоку.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.