Укр

Новини

ГоловнаНовиниНове відкриття може змінити життя алергіків

Нове відкриття може змінити життя алергіків

22.08.2019

За повідомленням Mirage News, американські вчені знайшли новий тип імунних клітин, що беруть участь у розвитку небезпечних алергічних реакцій. Давно відомо, що антитіла IgE ініціюють анафілактичний шок, але не було ясно, як рідкісні форми антитіл IgE, які приєднуються до алергенів, виробляються імунною системою.

На моделі мишей-алергіків з високим вмістом антитіл, вчені вивчали два типи імунних клітин: Т- і B-клітини. У даному експерименті було встановлено, що саме підгрупаT-клітинTfh13 допомагає B-клітинам виробляти рідкісну форму IgE антитіл.

В подальшоому, при дослідженні клітин мишей та людей з алергією були знайдені клітини Тfh13. Таким чином було доведено, що даний тип імунних клітин відіграє важливу роль у розвитку алергічних реакцій, в тому числі анафілактичного шоку.

Ще новини

Використання антибіотиків може викликати хворобу Паркінсона

04.12.2019

Експерти зі Сполучених Штатів та Нідерландів стверджують, що в найближчому майбутньому світ буде охоплений епідемією паркінсонізму. А на думку вчених з університету Гельсінки, ризик розвитку хвороби Паркінсона збільшує широке застосування антибіотиків.

Унікальний механізм у шкірі захищає від патогенів

30.11.2019

Нещодавно шведські експерти з Каролінського інституту дізналися, як шкіра протистоїть золотистому стафілококу. Виявляється, що клітини нижніх шарів шкіри виділяють прозапальний цитокін, що приваблює імунні клітини.

Онкологи радять регулярно пити каву

25.11.2019

За повідомленням Daily Mail, кава є унікальним напоєм з протираковими властивостями. Кавові зерна містять багато поліфенолів, які здатні зупинити поділ ракових клітин.

Звички, які порушують роботу імунної системи

20.11.2019

Щоб зберегти міцне здоров'я, необхідно уникати деяких звичок, які шкодять захисній системі організму. Неправильне харчування, недолік сну, переохолодження, стрес, алкоголь і куріння приводять до зниження імунної системи.