Укр

Новини

ГоловнаНовиниОнкологи радять регулярно пити каву

Онкологи радять регулярно пити каву

25.11.2019
Онкологи радять регулярно пити каву

За повідомленням Daily Mail, кава є унікальним напоєм з протираковими властивостями. Кавові зерна містять багато поліфенолів, які здатні зупинити поділ ракових клітин. До протиракових сполук в каві відноситься й хлорогенова кислоту, яка може запобігти запаленню в організмі, а, як відомо, хронічне запалення та рак  пов'язані.

В середньому, з кожною чашкою, що випивається у щоденному режимі, ризик розвитку раку знижувався на 13%. Дослідники з Королівського університету у Белфасті проаналізували дані приблизно 500 000 людей за 7 років, з яких більше 3/4 пили каву. У цій групі ймовірність розвитку раку печінки виявилася зменшеною на 50%, у порівнянні з людьми, які не пили каву.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.

Герпес може викликати розсіяний склероз

16.12.2019

Вчені Каролінського інституту проаналізували кров пацієнтів з розсіяним склерозом і встановили, що всі хворі були інфіковані одним штаммом HHV-6A вірусу герпесу.