Укр

Новини

ГоловнаНовиниХарчова сода – ефективний засоб проти ревматоїдного артриту

Харчова сода – ефективний засоб проти ревматоїдного артриту

31.08.2019

За даними TheDaily Mail, фахівці Медичного коледжу Джорджії встановили, що споживання харчової соди при ревматоїдному артриті (аутоімунне захворювання, яке уражує суглоби) запобігає атаці імунних клітин на суглоби, що сприяє зменшенню болю та запалення.

В результаті дослідження бьуло доказано, що у людей з ревматоїдним артритом після прийому розчину харчової соди протягом двох тижнів кількість імунних клітин, що викликають запалення, зменшилась, при цьому кількість протизапальних клітин збільшилась. Таким чином, завдяки прийому харчової соди рівень запалення в організмі добровольців зменшився. Прийом соди може стати достатньо безпечним способом лікування запальних захворювань.

Ще новини

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

Продукти, які погіршують стан суглобів

07.10.2019

Експерти вважають, що харчування може як захищати від суглобових проблем, так і сприяти їх розвитку. При вживанні продуктів тваринного походження з високим вмістом насичених жирів збільшуэться вироблення простагландинів, які посилюють запалення.

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах.