Укр

Новини

ГоловнаНовиниВикористання антибіотиків може викликати хворобу Паркінсона

Використання антибіотиків може викликати хворобу Паркінсона

04.12.2019
Використання антибіотиків може викликати хворобу Паркінсона

Експерти зі Сполучених Штатів та Нідерландів стверджують, що в найближчому майбутньому світ буде охоплений епідемією паркінсонізму. А на думку вчених з університету Гельсінки, ризик розвитку хвороби Паркінсона збільшує широке застосування антибіотиків.

Найнебезпечнішими з них є антибіотики широкого спектру дії, які не тільки змінюють кишкову мікрофлору, вбиваючи також корисні бактерії, але й сприяють розвитку стійкості патогенних мікробів. На думку вчених, у більшості пацієнтів з хворобою Паркінсона патологія може проявлятися у кишечнику і передувати виникненню таких симптомів, як заторможенність, тремор та м'язова ригідність.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.

Герпес може викликати розсіяний склероз

16.12.2019

Вчені Каролінського інституту проаналізували кров пацієнтів з розсіяним склерозом і встановили, що всі хворі були інфіковані одним штаммом HHV-6A вірусу герпесу.