Укр

Новини

ГоловнаНовиниЗвички, які порушують роботу імунної системи

Звички, які порушують роботу імунної системи

20.11.2019
Привычки, которые нарушают работу иммунной системы

Щоб зберегти хороше здоров'я, необхідно уникати деяких звичок, які завдають шкоди захисній системі організму.

Неправильне харчування. У зв'язку з надмірним споживання картоплі фрі, чіпсів, шоколаду організму починає невистачати важливих поживних речовин. Дослідники з Університету Бона показали, що імунна система реагує на дієту з високим вмістом жирів та калорій таким же чином, як на бактеріальну інфекцію, що може призвести до розвитку судинних захворювань та діабету 2 типу.

Також слід не допустати переохолодження ніг. У цьому випадку організм, для захисту від подальшої втрати тепла, звужує всі кровоносні судини і важливі для захисту організму слизові оболонки погано забезпечуються кров'ю, тому хвороботворним вірусам легше потрапляти до організму.

Недостатній сон також призводить до зниження імунітету – доведено, що в організмі людей з постійною недостатністю сну знижується вироблення антитіл.

Зменшує захисні функції й паління, в наслідок пошкодження у бронхах вій, виконуючих функцію збору «сміття» в наших легенях. Курці частіше застужаються і довше одужують.

Велику шкоду імунній системі завдає стрес, хоча його й важко уникнути в повсякденному житті. При тривалому стресі клітини-кілери, що містяться в крові і захищають нас від інфекцій, стають неактивними, зменшується також кількість імунних клітин.

Алкоголь також пригнічує імунний захист. Вчені з Університету Лояла в Чикаго виявили, що в організмі через кілька годин після вживання алкоголю стає менше моноцитів (імунних клітин) і природних клітин-кілерів.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.