Укр

Новини

ГоловнаНовиниРозроблено нову вакцину проти герпесу

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019
Разработана новая вакцина против герпеса | Фарм-Рост Инвестмент

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Вакцина містить особливу мРНК, здатну створювати білки, важливі для сильної імунної відповіді. Засіб стимулює три типи антитіл одночасно. Перший блокував проникнення вірусу в клітини, другий і третій не давали вірусу "відключати" захисні функції первинної імунної відповіді. Звичайні вакцини, на відміну від цієї, просто не дають проникати вірусу в клітину.

Ще новини

Капуста корисна для імунітету

14.11.2019

Холодна пора року є нелегким випробуванням для імунної системи організму, тому для захисту від інфекцій необхідно вживати вітамін С, відмінним джерелом якого є капуста.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?