Укр

Новини

ГоловнаНовиниВчені довели користь грибів для імунітету

Вчені довели користь грибів для імунітету

09.11.2019
Вчені довели користь грибів для імунітету

За повідомленням Daily Mail, фахівці з Університету Гріффіта в Австралії виявили, що екстракт грибів шиітаке, рейши та майтаке може стимулювати реакцію білих кров'яних клітин, які знаходять та знищують бактерії. Це дослідження підтвердило численні дані про імунотропну активність бета-глюканів.

Вчені обрали три види грибів, багатих на бета-глюкани: шиітаке, рейши та майтаке. Вони міститься у клітинних стінках грибів, але в організмі людини бета-глюкани не виробляються. Глюкани також знижують рівень холестерину в крові і знижують ризик серцево-судинних захворювань, регулюють рівень цукру.

Дослідники протестували вплив витягу з цих грибів на людські клітини in vitro. Грибний екстракт стимулював макрофаги – тип білих кров'яних клітин, що знаходять і руйнують бактерії. Макрофаги посилають сигнали Т-клітинам, які виконують цілий ряд функцій, включаючи руйнування бактерій. Вони також виділяють цитокіни, які допомагають клітинам «спілкуватися» та стимулюють їх рух до ділянок запалення. Вчені зафіксували збільшення цитокінів у клітинах, що доводить, що бета-глюкани діють як стимулятор імунної системи.

Як відомо, на основі очищених бета-глюканів GOLD CELL виробляється оригінальний вітчизняний препарат ІМУНДІАЛЕ – активний та безпечний засіб для зміцнення імунітету при хронічних запальних захворюваннях.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.