Укр

Новини

ГоловнаНовиниРезистентність до антибіотиків може поширюватися через воду

Резистентність до антибіотиків може поширюватися через воду

04.09.2019
Резистентність до антибіотиків може поширюватися через воду

За даними Daily Mail, вчені Університетського коледжу Лондона провели аналіз води в річці Темза та водоймах у міських парках і виявили сліди ДНК з генами, які дозволяють бактеріям захистити себе від впливу антибіотиків. Найбільша концентрація генів антибіотикорезистентності була встановлена в Темзі, зокрема у фекаліях диких качок.

На думку вчених, вода в міських водоймах є ідеальним місцем для таких мутацій, а небезпечні гени потрапляють в них зі стічними водами. Фахівці вважають, що необхідно поліпшити фільтрацію та очищення води від продуктів життєдіяльності людини та тварин, інакше небезпечна ДНК буде і далі поширюватися.

Ще новини

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

Продукти, які погіршують стан суглобів

07.10.2019

Експерти вважають, що харчування може як захищати від суглобових проблем, так і сприяти їх розвитку. При вживанні продуктів тваринного походження з високим вмістом насичених жирів збільшуэться вироблення простагландинів, які посилюють запалення.

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах.