Укр

Новини

ГоловнаНовиниВООЗ повідомляє про наближення нової пандемії грипу

ВООЗ повідомляє про наближення нової пандемії грипу

09.09.2019
ВООЗ повідомляє про наближення нової пандемії грипу

Грип – серйозне інфекційне захворювання з високим рівнем смертності. За статистикою, щороку у світі реєструється понад 1 млрд. випадків зараження вірусом грипу, а від наслідків хвороби щороку помирає від 290 до 650 000 осіб.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявляє про необхідність застосування комплексних методів протистояння епідемії грипу у 2019-2030 р.р. з метою запобігання масового сезонного розповсюдження хвороби, підвищення ефективності протидії у передачі  вірусу від тварини до людини та підготовки населення до наступного спалаху хвороби. ВООЗ радить вже починати готуватися  та проводити профілактичні заходи по боротьбі з пандемією, оскільки наслідки спалаху грипу коштують дорожче, ніж їх запобігання.

Ще новини

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

Продукти, які погіршують стан суглобів

07.10.2019

Експерти вважають, що харчування може як захищати від суглобових проблем, так і сприяти їх розвитку. При вживанні продуктів тваринного походження з високим вмістом насичених жирів збільшуэться вироблення простагландинів, які посилюють запалення.

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах.