Укр

Новини

ГоловнаНовиниЗелений чай корисний при артриті

Зелений чай корисний при артриті

25.09.2019
Зелений чай корисний при артриті

За даними ВООЗ, близько 10% чоловіків і 18% жінок віком старше 60 років страждають на остеоартрит. І це без урахування пацієнтів різного віку з ревматоїдним артритом та іншими запальними захворюваннями суглобів.

Сьогодні основу лікування артриту складають нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) і кортикостероїди, хоча багато пацієнтів прагнуть полегшити свій стан народними засобами. Британські вчені стверджують, що зелений чай, відомий своїм високим вмістом природних протизапальних речовин – катехінов, дуже корисний при артриті, оскільки може допомогти контролювати запалення в суглобах.

Як стверджує Arthritis Foundation, зелений чай має виражені протизапальні властивості і є одним з кращих щоденних напоїв для людей з артритом. Він містить поліфеноли, які блокують запальні медіатори, що підтримують руйнівні процеси в суглобах. Подібну дію, але в інших масштабах, чинять і НПЗП. "Чай є одним з найбільш вивчених напоїв, коли мова заходить про його переваги для людей з артритом. Зелений, чорний, білий чаї багаті поліфенолами, рослинними сполуками з протизапальною дією. Активним інгредієнтом зеленого чаю є галат эпігалокатехина (EGCG), завдяки якому він вважається найбільш корисним із чаїв," – заявляє Arthritis Foundation.

По своїй антиоксидантній активності галат эпігалокатехина у 100 разів перевищує такі антиоксиданти, як вітамін С та Е і допомагає зберігти хрящеву тканину та кістку.

Arthritis Foundation також радить використовувати більше фруктових соків, які здатні полегшити симптоми артриту, контролювати загострення подагри та зменшити біль у суглобах. Помаранчевий, ананасовий, морквяний та томатний соки багаті вітаміном С, що нейтралізує вільні радикали, які сприяють запального процесу.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.