Укр

Новини

ГоловнаНовиниЗелений чай корисний при артриті

Зелений чай корисний при артриті

25.09.2019
Зелений чай корисний при артриті

За даними ВООЗ, близько 10% чоловіків і 18% жінок віком старше 60 років страждають на остеоартрит. І це без урахування пацієнтів різного віку з ревматоїдним артритом та іншими запальними захворюваннями суглобів.

Сьогодні основу лікування артриту складають нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) і кортикостероїди, хоча багато пацієнтів прагнуть полегшити свій стан народними засобами. Британські вчені стверджують, що зелений чай, відомий своїм високим вмістом природних протизапальних речовин – катехінов, дуже корисний при артриті, оскільки може допомогти контролювати запалення в суглобах.

Як стверджує Arthritis Foundation, зелений чай має виражені протизапальні властивості і є одним з кращих щоденних напоїв для людей з артритом. Він містить поліфеноли, які блокують запальні медіатори, що підтримують руйнівні процеси в суглобах. Подібну дію, але в інших масштабах, чинять і НПЗП. "Чай є одним з найбільш вивчених напоїв, коли мова заходить про його переваги для людей з артритом. Зелений, чорний, білий чаї багаті поліфенолами, рослинними сполуками з протизапальною дією. Активним інгредієнтом зеленого чаю є галат эпігалокатехина (EGCG), завдяки якому він вважається найбільш корисним із чаїв," – заявляє Arthritis Foundation.

По своїй антиоксидантній активності галат эпігалокатехина у 100 разів перевищує такі антиоксиданти, як вітамін С та Е і допомагає зберігти хрящеву тканину та кістку.

Arthritis Foundation також радить використовувати більше фруктових соків, які здатні полегшити симптоми артриту, контролювати загострення подагри та зменшити біль у суглобах. Помаранчевий, ананасовий, морквяний та томатний соки багаті вітаміном С, що нейтралізує вільні радикали, які сприяють запального процесу.

Ще новини

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

Продукти, які погіршують стан суглобів

07.10.2019

Експерти вважають, що харчування може як захищати від суглобових проблем, так і сприяти їх розвитку. При вживанні продуктів тваринного походження з високим вмістом насичених жирів збільшуэться вироблення простагландинів, які посилюють запалення.

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах.